EDMÉ EMILE LABORNE Frankrike 1837-1913 Blomsterstilleben Signerad Emile Laborne. Olja på duk, 101 x 75 cm. Signed. Oil on canvas. PROVENIENS C. & W. Forsell's Konst- och Antikhandel, Stockholm