Auktionsarchiv: Los-Nr. 646

Duits cylindergang zakhorloge (zilver)

Aufrufpreis
400 €
ca. 441 $
Zuschlagspreis:
400 €
ca. 441 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 646

Aufrufpreis
400 €
ca. 441 $
Zuschlagspreis:
400 €
ca. 441 $

Dit snek spillegang zakhorloge is gemaakt door Johan Spitznagel in Neustadt (Duitsland). Het horloge is waarschijnlijk gemaakt omstreeks 1800. Het uurwerk en de horlogekast zijn uitzonderlijk dun gebouwd. Het betreft een zeer vroeg cylindergang uurwerk geen gaande veerton in plaats van een snek aandrijving. De horlogekast is in zeer goede staat en Lees meer... het glas is hoogstwaarschijnlijk authentiek. De kast is gemaakt van zilver, met enkele restanten van de oorspronkelijke vergulding. De wijzerplaat heeft een beschadiging tussen 5 en 6 uur, en het horloge heeft de originele wijzers. afm: ca. 8 x 6 x 1 cm Lees minder

Auktionsarchiv: Los-Nr. 646
07.10.2016
Veilinghuis De Ruiter
Industrieweg 24
3286 BW Klaaswaal
Niederlande
info@veilinghuisderuiter.nl
+31 (0)186 746746

Auktionsarchiv: Los-Nr. 646
07.10.2016
Veilinghuis De Ruiter
Industrieweg 24
3286 BW Klaaswaal
Niederlande
info@veilinghuisderuiter.nl
+31 (0)186 746746