Auktionsarchiv: Los-Nr. 818

[Dubois. Pieter van der Aa. Azië/ Afrika/ Amerika] La geographie moderne, naturelle,

Auction 30.06.2020
30.06.2020
Schätzpreis
80 € - 150 €
ca. 89 $ - 168 $
Zuschlagspreis:
600 €
ca. 672 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 818

Auction 30.06.2020
30.06.2020
Schätzpreis
80 € - 150 €
ca. 89 $ - 168 $
Zuschlagspreis:
600 €
ca. 672 $

historique & politique, dans une methode nouvelle & aisée. (...) Tome troisième, contenant l'Asie. Seconde partie. Abraham Dubois Leiden, Pierre vander Aa, 1729. 533-712 p. Titelblad in rood en zwart met gegraveerd vignet, met 7 uitslaande kaarten. Contemporain halfleer, geribde en vergulde rug met rugschildjes, 4to. Gebonden met: idem, Tome quatrième. Contenant l'Afrique, l'Amérique, & les Terres Inconnuës, Arctiques, & Antarctiques. Troisième-cinquième partie. 717-820,825-908,(60) p. Titelblad in rood en zwart met gegraveerd vignet, met 8 uitslaande kaarten. Band sleets, bovenste rugschildje besch., leer op bovenste scharnier wat gespleten, bibliotheeklabels op rug en (binnenzijde) voorplat, stempel op eerste titel, verder goed.

Auktionsarchiv: Los-Nr. 818
30.06.2020
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

Auktionsarchiv: Los-Nr. 818
30.06.2020
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138