Dominika Naziebly (b. 1986) Na szaro, 2008 r. olej/płótno, 81 x 100 cm na odwrociu opisany: 'Dominika Naziębły | 2008 r.' Studia na Wydziale Tkaniny i Ubioru łódzkiej ASP. W 2010 dyplom z wyróżnieniem w Pracowni Projektowania Ubioru i Pracowni Malarstwa. W czasie studiów uczestniczyła w wielu wystawach m.in. Focus Łódź Biennale, 2010; W kręgu młodej figuracji, Wrocław, 2011; IV Warszawski Festiwal Fotografii Artystycznej, 2008. Działa w obrębie mediów takich jak malarstwo, rysunek, fotografia, video, ubiór.