Olieverf op doek, vermoedelijk 18de eeuw, 74 x 62 cm. (ovaal). Diverse sneeën/ scheuren, op het oog veroorzaakt door messteken, maar te restaureren. Bijzonder dubbel-portret van de beschermheilige van de stad Parijs. In Nederland zijn veel kerken gewijd aan deze heilige, met name in Limburg.