Auktionsarchiv: Los-Nr. 1869

Dick Elffers (1910-1990). 7 zeefdrukken: (1-3) (Fantasielandschap).

Auction 04.12.2019
04.12.2019
Schätzpreis
100 € - 200 €
ca. 110 $ - 221 $
Zuschlagspreis:
100 €
ca. 110 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 1869

Auction 04.12.2019
04.12.2019
Schätzpreis
100 € - 200 €
ca. 110 $ - 221 $
Zuschlagspreis:
100 €
ca. 110 $

Zeefdruk in 3 kleurenvarianten, alle gesigneerd en gedateerd '73 in potlood, genummerd 17-20 (blauw), 8-25 (geel) en 18-30 (grijs) in potlood, 70 x 89 cm. (minimale defectjes). (4-5) (Fantasielandschap). Zeefdruk in 2 kleurenvarianten, beide gesigneerd en gedateerd '73 in potlood, genummerd 12-18 (paars) en 27-30 in potlood, 70 x 89 cm. (minimale defectjes). En met nog 2 soortgelijke. Alle prenten met gegevens in potlood door Elffers op de keerzijde, o.a. de prijs per stuk (fl. 100,-). (totaal 7)

Auktionsarchiv: Los-Nr. 1869
04.12.2019
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

Auktionsarchiv: Los-Nr. 1869
04.12.2019
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138