Auktionsarchiv: Los-Nr. 202

De Katholieke grondwettelyke kiesvereeniging, arrondissement Gent, aan haren voorzitter den Heer Arthur Ligy

Schätzpreis
70 € - 90 €
ca. 88 $ - 114 $
Zuschlagspreis:
80 €
ca. 101 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 202

Schätzpreis
70 € - 90 €
ca. 88 $ - 114 $
Zuschlagspreis:
80 €
ca. 101 $

HANDSCHRIFT-GENT; LIGY
Gent
1937
Manuscript op perkament, in-f° (39 x 29 cm), [2] ff. (27 regels tekst en met 26 handtekeningen van leden), verlucht door Fr. Gysels met bloemornamenten in de marges alsook de wapenschilden van Vlaanderen, alles in kleur et goudgehoogd. Enkele marginale vlekjes. Gesigneerde band (Frans Bilsen uit Gent): vol kalfsleder, bovenste plat met blindgestempelde lijnenkaders, titel ingekleurd in rood en goud, met wapenschild in kleuren van Vlaanderen, tweekleurig lint. Bijgevoegd: vier krantenknipsels (kl. formaat, in het Frans en Nederlands) uit diverse kranten van juli 1937 (Het Volk; La Libre Belgique; La Flandre Libérale; Gentenaar); + 1 handgeschreven brief (in-8°, 10 regels tekst) waarin een lid zich verontschuldigt voor zijn afwezigheid; + 4 getypte documenten (in-4°, +/- 20 regels tekst) waaronder de toespraak die door Cl. Siffer werd voorgedragen op de dag waarop het werk werd overhandigd aan Dhr Ligy in mei 1937

Auktionsarchiv: Los-Nr. 202
03.10.2014
Auctions Van de Wiele
Groeninge 34
8000 Brugge
Belgien
auctions.vandewiele@proximus.be
+32 (0)50 490769
+32 (0)50 346457

HANDSCHRIFT-GENT; LIGY
Gent
1937

Auktionsarchiv: Los-Nr. 202
03.10.2014
Auctions Van de Wiele
Groeninge 34
8000 Brugge
Belgien
+32 (0)50 490769
+32 (0)50 346457