DAWID/BJÖRN DAWIDSSON född 1949 1990 - ur serien Work/Fashion Signerad och daterad på baksidan Dawid 1990. Gelatinsilverfotografi, 42 x 32,5 cm. Vintage. Kopierad av fotografen.