Auktionsarchiv: Los-Nr. 207

Daum Nancy. Lampe art déco à trois

Schätzpreis
800 € - 1.000 €
ca. 842 $ - 1.052 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 207

Schätzpreis
800 € - 1.000 €
ca. 842 $ - 1.052 $
Zuschlagspreis:

Daum Nancy. Lampe art déco à trois points lumineux. Verrerie Daum et ferronnerie dans le goût d' Edgard Brandt composée d’un piètement en fer forgé richement travaillé portant une signature vraisemblablement apocryphe d'Edgard Brandt. Eclairée par 3 points lumineux. Deux bobèches Daum Nancy, une manquante. On y joint 3 bobèches adaptables d'époque signées Degué. Ht : 50 cm Daum Nancy. Art deco lamp met drie lichtpunten. Daum glaswerk en smeedwerk in de stijl van Edgard Brandt bestaande uit een rijk bewerkte smeedijzeren voet met een waarschijnlijk apocriefe signatuur van Edgard Brandt. Verlicht door 3 lichtpunten. Twee Daum Nancy schansen, één ontbreekt. We voegen 3 aanpasbare vintage bobèches toe, gesigneerd Degué. Hoogte: 50 cm

Auktionsarchiv: Los-Nr. 207
26.06.2022
MJV Soudant
Rue de Bertransart (GER) 60
6280 Gerpinnes
Belgien
info@mjvsoudant.be
+32(0) 71 50 59 95

Auktionsarchiv: Los-Nr. 207
26.06.2022
MJV Soudant
Rue de Bertransart (GER) 60
6280 Gerpinnes
Belgien
info@mjvsoudant.be
+32(0) 71 50 59 95