Auktionsarchiv: Los-Nr. 127

Schätzpreis
20 € - 30 €
ca. 22 $ - 33 $
Zuschlagspreis:
45 €
ca. 50 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 127

Schätzpreis
20 € - 30 €
ca. 22 $ - 33 $
Zuschlagspreis:
45 €
ca. 50 $

DAPPER, Olfert. Naukeurige Beschrijvinge der Afrikaensche Gewesten van Egypten, Barbaryen, Libyen, Biledulgerid, Negroslant, Guinea, Ethiopiën, Abyssinie... t'Amsterdam: By Jacob van Meurs .. 1668. [Bound with:] Naukeurige Beschrijvinge der Afrikaensche Eylanden: als Madagaskar, of Sant Laurens, Sant Thomee, d'eilanden van Kanarien, Kaep de Verd, Malta, en andere... Amsterdam. Jacob van Meurs 1668. 2 tomes in 1 volume in folio. Pleine reliure de basane d'époque en mauvais état. Exemplaire cassé. Des feuilles détachées. AUCUNE ILLUSTRATION hors texte ou in texte.

Auktionsarchiv: Los-Nr. 127
17.06.2020
Millon - Maison de ventes aux enchères
rue Grange Batelière 19
75009 Paris
contact@millon.com
+33 (0)1 48009944

Auktionsarchiv: Los-Nr. 127
17.06.2020
rue Grange Batelière 19
75009 Paris
contact@millon.com
+33 (0)1 48009944