Czesław OLSZEWSKI PANORAMA ZAMKU KRÓLEWSKIEGO I STARÓWKI, 1939 r. fotografia czarno-biała/papier, 12 x 16,5 cm Panorama Zamku Królewskiego i Starego Miasta, ograniczona od południa kratownicą mostu Kierbedzia. na odwrocie napis ołówkiem: 'Cz. Olszewski’ papier fotograficzny 'Agfa - Lupex’ odbitka z epoki stan zachowania: przetarcia i przebarwienia