Cukorszóró Bécs, 1777, 13 latos antik ezüst, elkopott mesterjegy, öblös, körte formájú test, bajonett záras, levéldíszes zárókupak, B.O.A-G.H.A. vésett tulajdonosi jelzettel, sérült 230 g; m: 16,4 cm