Auktionspreisarchiv

Auktion: Voorjaarsveiling 2016
wurde versteigert am: 5. März 2016
Aktuelle Auktionen Auktionspreisarchiv

Correspondentie van Paul Snoek

Archiv
Schätzpreis: 360 € - 480 €
ca. 399 $ - 532 $
Zuschlagspreis:  550 €
ca. 610 $
Los-Nr. 311, Aufrufe: 11

SNOEK, Paul
1954-58
6 brieven van Paul Snoek en één brief aan hem, 1. Getypte brief aan Buddingh, gedateerd 25 dec. '54, omslag bewaard. Paul Snoek vraagt om hulp om zijn bekendheid in Nederland te vergroten. 2. Handgeschreven brief aan zijn uitgever Barth, gedateerd 31 nov. '57, met briefhoofd van VICI. 3. Getypte brief van de uitgever, gedateerd 5 nov. '57. 'In elk geval denk ik er niet meer aan om ooit voor poëzie meer voorschotten te geven.' 4. Handgeschreven brief aan de uitgever Barth, gedateerd 1 dec. '57. 'Ik begrijp ook dat poesie uitgeven weinig winstgevend is. Maar als ze al verlies moet betekenen voor de auteur zelf, dan staat mijn hart stil.' 5 - 6 - 7. getypte brieven aan de uitgever Barth, uit 1958, met de hand gesigneerd

Informationen zur Auktion
Auktionshaus: Auctions Van de Wiele
Titel: Voorjaarsveiling 2016
Auktionsdatum: 05.03.2016
Adresse: Auctions Van de Wiele
Groeninge 34
8000 Brugge
Belgien
[email protected] · +32 (0)50 490769 · +32 (0)50 346457