CLAUS, Luc; VAN SEVEREN, Dan Grafiekmap t.a.v. "Recente werken". Antwerpen; Gent, Editions A-Z, Plano (x cm). Los in orig. half linnen map. Mooi ex. Grafiekmap verschenen naar aanleiding van de tentoonstelling "Luc Claus en Dan van Severen recente werken" in de Galerie Mercatore te Antwerpen. Bevat een citaat geschreven door Martinus Nijhoff, een droge naald-ets van Claus (1930-en een ets van van Severen (1927-2009). Oplage van gelett. ex. op Velin d'Arches door beide kunstenaars gesign. (B/Z). Verrijkt met 4 verschillende etsen van van Severen, allen gesign. en genum.: 3 gedateerd 'en telkens op ex. (num. en 25), 1 gedateerd '(HC).