Auktionsarchiv: Los-Nr. 131

CLAUS, Luc; VAN SEVEREN, Dan Grafiekmap

Auction 13.12.2019
13.12.2019
Schätzpreis
200 € - 300 €
ca. 222 $ - 333 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 131

Auction 13.12.2019
13.12.2019
Schätzpreis
200 € - 300 €
ca. 222 $ - 333 $
Zuschlagspreis:

CLAUS, Luc; VAN SEVEREN, Dan Grafiekmap t.a.v. "Recente werken". Antwerpen; Gent, Editions A-Z, Plano (x cm). Los in orig. half linnen map. Mooi ex. Grafiekmap verschenen naar aanleiding van de tentoonstelling "Luc Claus en Dan van Severen recente werken" in de Galerie Mercatore te Antwerpen. Bevat een citaat geschreven door Martinus Nijhoff, een droge naald-ets van Claus (1930-en een ets van van Severen (1927-2009). Oplage van gelett. ex. op Velin d'Arches door beide kunstenaars gesign. (B/Z). Verrijkt met 4 verschillende etsen van van Severen, allen gesign. en genum.: 3 gedateerd 'en telkens op ex. (num. en 25), 1 gedateerd '(HC).

Auktionsarchiv: Los-Nr. 131
13.12.2019
ARENBERG AUCTIONS
Wolstraat 19/2
1000 Brüssel
Belgien
info@arenbergauctions.com
+32 (0)2 544 1055
+32 (0)2 544 1057

Auktionsarchiv: Los-Nr. 131
13.12.2019
ARENBERG AUCTIONS
Wolstraat 19/2
1000 Brüssel
Belgien
info@arenbergauctions.com
+32 (0)2 544 1055
+32 (0)2 544 1057