Auktionsarchiv: Los-Nr. 337

De Man van Tollund

Schätzpreis
60 € - 80 €
ca. 66 $ - 88 $
Zuschlagspreis:
60 €
ca. 66 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 337

De Man van Tollund

Schätzpreis
60 € - 80 €
ca. 66 $ - 88 $
Zuschlagspreis:
60 €
ca. 66 $

CLAUS, Hugo] VANDERCAM, Serge
Rotterdam
Galerie Delta / Rotterdamse Kunstkring
april 1963
23 x 23 cm, publicatie n.a.v. tentoonstelling Vandercam in Gelerie Delta, met 2 z/w reproducties (schilderijen); 3 z/w foto's (ceramiek), met een gedicht van Hugo Claus. Geniet. Zie: Hugo Claus Voor twaalf lezers en een snurkende recensent, 39.1. Bijgevoegd: Zuidpool. Driemaandelijks tijdschrift, nr 1 - februari 1997. 39 blz, geniet. Met teksten van o.a. Hugo Claus. Nummer verschenen ter gelegenheid van de Vlaamse première door Theater Zuidpool van Onder het Melkwoud van Dylan Thomas in een regie van Koen De Sutter. Beperkte oplage van 700 exx. waarvan 100 zijn genummerd en een gesigneerd linosnede van Frans De Meyer bevatten. Dit is ex. nr. 17. + Hugo CLAUS. "Cobra Revisited". [Antwerpen, Printshop België, 1978]. Publicatie n.a.v. Claus-tentoonstelling in Printshop België, 4 blz, dubbelgevouwen. zie: Hugo Claus Voor twaalf lezers en een snurkende recensent, 106 + Beelden en doeken van Lotti. Stedelijk Museum Amsterdam 20-1-62 - 20-2-62, cat. n° 290. Met de originele litho van Lotti en een gedicht van Hugo Claus. Geniet. Niet in 'Voor twaalf lezers' (samen: 4 stuks)

Auktionsarchiv: Los-Nr. 337
07.10.2016
Auctions Van de Wiele
Groeninge 34
8000 Brugge
Belgien
auctions.vandewiele@proximus.be
+32 (0)50 490769
+32 (0)50 346457

CLAUS, Hugo] VANDERCAM, Serge
Rotterdam
april 1963

Auktionsarchiv: Los-Nr. 337
07.10.2016
Auctions Van de Wiele
Groeninge 34
8000 Brugge
Belgien
+32 (0)50 490769
+32 (0)50 346457