CHRISTIAN ECKART Kanada född 1959 Detail painting #538 Signerad och daterad Christian Eckart 1990. Blandteknik/guldfärg på pannå, 64,5 x 68,5 cm. Signed and dated. Mixed media/gold paint on panel. PROVENIENS: Galerie Ressle, Stockholm Changes Ej/not droit de suite