Stol Po nin seng, 1975 Encre de Chine sur papier Signée et datée en bas à droite Titrée en bas à gauche Oost-Indische inkt op papier Getekend en gedateerd rechts onderaan Getiteld links onderaan 52 x 68 cm Provenance / Herkomst: Collection privée / Prive collectie Serge Vandercam et Christian Dotremont Digue 1959 © Oscar Schellekens