Chazme718/Sepe Wariacje 2, 2009 r. technika mieszana/płótno, 70 x 50 cm sygnowany p.d.: 'sepe'chazme718' Daniel 'Chazme' Kaliński (ur. w 1980 r. w Laufen w Szwajcarii) jest absolwentem Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej (dyplom w 2008 r. pod kierunkiem prof. Molskiego). Od 1996 r. związany jest ze street art’em, zajmuje się także ilustracją, malarstwem i projektowaniem graficznym. Jego prace można zobaczyć na murach takich miast jak: Praga, Berlin, Lille, Warszawa, Gdańsk, Łódź, Wrocław, Szczecin, Kraków. Wystawiał w Krakowie, Warszawie, Łodzi, Berlinie, Monachium, Glasgow. Michał 'SEPE' Wręga jest absolwentem Wydziału Grafiki i Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi (dyplom w 2008 r. pod kierunkiem prof. S. Iwańskiego) oraz Wydziału Architektury Krajobrazu na SGGW w Warszawie. Od 1996 r. związany jest ze street art’em, zajmuje się także ilustracją, malarstwem i projektowaniem graficznym. Jego prace można zobaczyć na murach takich miast jak: Monachium, Oslo, Praga, Berlin, Lille, Warszawa, Gdańsk, Łódź, Wrocław. Brał udział w festiwalach sztuki: "Europe XXl" Lille 2009, "Inspiracje" Międzynarodowy Festiwal Sztuki, Szczecin 2009, "Secret Wars" Glasgow/Malmo/Bristol/Warszawa 2010. Wystawiał w Krakowie, Warszawie, Łodzi, Berlinie, Monachium, Glasgow.