Chaim Goldberg (1917 Kazimierz Dolny - 2004 Boca Raton) Gorący piec, 1971 r. akwarela, tusz/karton, 64,7 x 48,5 cm sygnowany i datowany w przedstawieniu po lewej: 'Chaim Goldberg | 71' Estimate: 7 000 - 10 000 PLN PLN EUR GBP USD 1 603 - 2 290 EUR Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%. - Do kwoty wylicytowanej doliczona zostanie opłata z tytułu "droit de suite". Dla ceny wylicytowanej o równowartości do 50 000 EUR stawka opłaty wynosi 5%. Opłata ustalana jest przy zastosowaniu średniego kursu euro ogłoszonego przez NBP w dniu poprzedzającym dzień aukcji. Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 74253 Download bidding form Print item sheet Lot number Set for gourmet 17 September 2019, 19