CECILIA EDEFALK född 1954 Budbärare Signerad och daterad på baksidan Cecilia Edefalk 2005. Olja på duk, 40 x 30 cm. Signed and dated verso. Oil on canvas. UTSTÄLLD Utan titel, Ystads konstmuseum, 2010