Bruin gebeitste eikenhouten kast, 18e eeuw (reconstructies), met in het front twee deuren, ieder met drie gestoken 17e eeuwse panelen. De middenstijl met drie gestoken 17e eeuwse briefpanelen [1] br. 142, h. 157 en d. 60 cm.