Auktionsarchiv: Los-Nr. 145

BIJOUX & MONTRES
06.05.2020
Schätzpreis
1.500 € - 2.000 €
ca. 1.620 $ - 2.160 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 145

BIJOUX & MONTRES
06.05.2020
Schätzpreis
1.500 € - 2.000 €
ca. 1.620 $ - 2.160 $
Zuschlagspreis:

Broche insecte en argent (925 millièmes) et or jaune 14 carats (585 millièmes) sertie de diamants taillés en rose et de deux cabochons d’alexandrite œil de chat, les yeux sertis de deux petits cabochons de rubis. Dim : 2,5 x 3,5 cm Poids brut : 7,2 g Écrin

Auktionsarchiv: Los-Nr. 145
06.05.2020
PESTEL-DEBORD
Salle 3 - Drouot-Richelieu, 9, rue Drouot 75009 Paris

Auktionsarchiv: Los-Nr. 145
06.05.2020
PESTEL-DEBORD