Braque rapportant un canard. » Bronze à patine brun-noir nuancée. Fonte d'édition ancienne signée sur la terrasse. (Petit manque). Brons met bruin-zwarte genuanceerde patina. Oude geut gesigneerd op de plaat (licht beschadigd) H_13,5 cm L_20 cm P_7,5 cm