Auktionsarchiv: Los-Nr. 50

BOONEN, Jac "Pieta". S.d Erg grote ets

Auction 14.12.2018
14.12.2018
Schätzpreis
100 € - 150 €
ca. 113 $ - 169 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 50

Auction 14.12.2018
14.12.2018
Schätzpreis
100 € - 150 €
ca. 113 $ - 169 $
Zuschlagspreis:

BOONEN, Jac "Pieta". S.d Erg grote ets, 98,5 x cm; eigenhandig getiteld en gesign. onderaan (gebruind papier, enkele schimmelvlekjes in de linker bovenhoek). Ingelijst (niet uitgelijst). In de werken van Boonen wordt niet alleen het bruisende leven, maar ook de mystiek op de etsplaat gebracht in een, ondanks het onderwerp, toch zwierige en dynamische opbouw. De zwart-wit weergave geeft het werk een nog tragischer expressie.

Auktionsarchiv: Los-Nr. 50
14.12.2018
ARENBERG AUCTIONS
Wolstraat 19/2
1000 Brüssel
Belgien
info@arenbergauctions.com
+32 (0)2 544 1055
+32 (0)2 544 1057

Auktionsarchiv: Los-Nr. 50
14.12.2018
ARENBERG AUCTIONS
Wolstraat 19/2
1000 Brüssel
Belgien
info@arenbergauctions.com
+32 (0)2 544 1055
+32 (0)2 544 1057