Auktionsarchiv: Los-Nr. 49

BOONEN, Jac "Markt". S.d Grote ets, x

Auction 14.12.2018
14.12.2018
Schätzpreis
150 € - 200 €
ca. 169 $ - 226 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 49

Auction 14.12.2018
14.12.2018
Schätzpreis
150 € - 200 €
ca. 169 $ - 226 $
Zuschlagspreis:

BOONEN, Jac "Markt". S.d Grote ets, x 79,5 cm; eigenhandig getiteld onderaan links en gesign. rechts (stoffige marges). Ingelijst (niet uitgelijst, hoek glas gebroken). Mooi werk. Onstuimig volkstafereel met een wriemelende menigte en oplichtende marktkramen. Uit Boonen's werken blijkt dikwijls zijn sociale bewogenheid: het uitbeelden van mensen in armoede, de boeren en arbeiders, etc. Ook zijn anti-klerikaal, anti-fascistisch voelen komt sterk tot uiting evenals zijn bewondering voor Lenin. Bijgevoegd: Van der Loo, Marten - "Markt in Gent", s.d. Ets, 38,5 x cm; getiteld, genum. 32/en gesign. onderaan. Ingelijst (niet uitgelijst). Marktscène met de oude huizen van Gent als achtergrond. (2 st.)

Auktionsarchiv: Los-Nr. 49
14.12.2018
ARENBERG AUCTIONS
Wolstraat 19/2
1000 Brüssel
Belgien
info@arenbergauctions.com
+32 (0)2 544 1055
+32 (0)2 544 1057

Auktionsarchiv: Los-Nr. 49
14.12.2018
ARENBERG AUCTIONS
Wolstraat 19/2
1000 Brüssel
Belgien
info@arenbergauctions.com
+32 (0)2 544 1055
+32 (0)2 544 1057