Istrijská krajina
litografie, 1918, 14,5 x 20,2 cm, značeno DU v tisku BK, sign. tuší B. Kubišta, rám, č. 21, pravost tisku i podpisu potvrdila Mahulena Nešlehová, přiložena kopie potvrzení
Literature: Mahulena Nešlehová: Bohumil Kubišta Grafika, Galerie Zdeněk Sklenář Praha 2014, č. 25
Istrijská krajina