Boguslaw Szwacz (1912 - 2009) Bez tytułu, 1977 r. akwarela, tusz/papier, 27 x 34 cm sygnowany i datowany p.d.: '5.IV.1977 r. Bogusław Szwacz' 27 x 34 cm (w św. passe-partout) estymacja: 2 000 - 2 500