Bogusław Bachorczyk (ur. 1969 r., Sucha Beskidzka) Dokąd idziesz króliku, 2009 r. akryl/płótno, collage, 27 x 22,5 cm sygnowany i datowany na odwrociu: 'DOKĄD IDZIESZ | CEROWANIE | "NICI KICI" | B. BACHORCZYK | 2009 | KRÓLIKU' Studiował w ASP w Krakowie na Wydziale Malarstwa. Dyplom obronił w 1998. Pracuje cyklami, które realizuje w malarstwie, rzeźbie, rysunku i fotografii, wykonuje książki unikatowe i obiekty. Regularnie prowadzi szkicowniki. Od 2002 asystent na krakowskiej ASP (katedra rysunku). Wyróżnienie: Autoportret 2000, Radom; Nagroda Prezesa ZPAP: Biennale Tkaniny 2004. Ok. 40 wystaw indywidualnych (Polska, Niemcy, Czechy), udział w wielu wystawach zbiorowych, od 2000 udział w wystawach "Sztuka Książki" - Nagroda Jury, 6 edycja "Sztuki Książki", 2000.