BJÖRN DAWID DAWIDSSON född 1949 DSC-1784 ur serien BAR Signerad, daterad och numrerad på baksidan Dawid 2013, 3/5. Pigmentfotografi, bildyta 60x75 cm. 82x97 cm inklusive originalram utförd av konstnären.