Auktionsarchiv: Los-Nr. 900

Biblia sacra. Dat is De geheele Heylighe Schrifture bedeylt int Oudt en Nieu Testament. Oversien en verbetert na den lesten Roomschen text

Schätzpreis
900 € - 1.400 €
ca. 1.055 $ - 1.642 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 900

Schätzpreis
900 € - 1.400 €
ca. 1.055 $ - 1.642 $
Zuschlagspreis:

BIBLE
Antwerpen
Jan Moerentorf; nu herdruckt by Pieter Jacopsz. Paets
1657
2 dln. in 1 vol. in-f° (36 x 22,5 cm), [8] + 1270 (i.e. 1268) pp ; 468 + [6] pp. In het N.T. sprong van p. 422 naar 443 zonder verlies. Gotische tekst op 2 kol. met dubbele omkadering. Met gegrav. titel, gegrav. wapenschild van 'Ambrosius Capello' en ca. 1220 houtsneden i.t. gesneden door Christoffel van Sichem naar A. Dürer, Aldegrever, Hans Sebald Beham Holbein etc., met initialen, kop- en slotvignetten. Bibliotheekstempeltje in ondermarge gegrav. titel. Roestvlekjes, minimale watervlekjes in enkele marges. Scheurtje slordig hersteld in p. 409 van het O.T. Het laatste blad komt wat los. Eigentijdse band in vol kalfsleder op eiken platten, rijk versierd met blindstempeling (lijnenstempels en florale motieven), (twee scheuren zonder verlies in leder achterplat) met bronsbeslag op alle hoeken en bronzen sloten, rug gewreven, scheurtje in leder onderaan

Auktionsarchiv: Los-Nr. 900
06.10.2017
Auctions Van de Wiele
Groeninge 34
8000 Brugge
Belgien
auctions.vandewiele@proximus.be
+32 (0)50 490769
+32 (0)50 346457

BIBLE
Antwerpen
1657

Auktionsarchiv: Los-Nr. 900
06.10.2017
Auctions Van de Wiele
Groeninge 34
8000 Brugge
Belgien
+32 (0)50 490769
+32 (0)50 346457