Auktionsarchiv: Los-Nr. 200

(Bible) - Ens. 2 ouvr. en 1 vol. - Biblia. Dat is de gantsche H. Schrifture […]. Amsterdam, H. Brandt, D. onder de Linden, P. Schouten, J. de Groot, in compagnie, 1786 [- 1785].

Auction 21.03.2017
21.03.2017
Schätzpreis
300 € - 400 €
ca. 320 $ - 427 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 200

Auction 21.03.2017
21.03.2017
Schätzpreis
300 € - 400 €
ca. 320 $ - 427 $
Zuschlagspreis:

(Bible) - Ens. 2 ouvr. en 1 vol. - Biblia. Dat is de gantsche H. Schrifture […]. Amsterdam, H. Brandt, D. onder de Linden, P. Schouten, J. de Groot, in compagnie, 1786 [- 1785]. 3 delen in 1 vol. gr. in-4° : [10 incl. gegrav. titel]-328, 124, 148 ff.; 25 pl. (bln gebruind, roestvlekjes passim, sporadische grotere vlekken, 1 pl. op drukrand tussen 2 koperplaten gedeeltelijk middendoor gescheurd). Eigentijdse band : kalfsleder op houten borden, platten met blindgestempelde filetenkaders, groot centraal medaillon en hoekornamenten, blindgestempelde rug met ribben, messing sloten (2de plat en rug gewreven, slijtage aan plathoeken, scharnieren gesplit en versterkt). Statenbijbel geïllustreerd met een titelblad, gegraveerd door Pieter Schenk en 50 taferelen van een anonieme hand op 25 platen met Nederlandse onderschriften en bronverwijzingen. # niet in Renier (enkel latere uitg.), Darlow & Moule noch in Poortman. GEBONDEN MET (op hetzelfde uitgeversadres) : Het Boek der Psalmen [...]. 1774, [2]-81-[2] ff., 44-[2] pp. In een vertaling door Petrus Dathenus, op muziek gezet door Cornelis de Leeuw en gevolgd door een Catechismus. # niet in Renier en Darlow & Moule (enkel latere uitg.). ¶ Bible illustrée d'un titre gravé et de 25 pl. légendées en néerlandais. Reliée avec les Psaumes de David mis en musique. Plein veau de l'ép. (ex. part. bruni, rel. frottée, mors fendus et renforcés). Drouotlive.com Read more

Auktionsarchiv: Los-Nr. 200
21.03.2017
Librairie Henri Godts
Avenue Louise 230
1050 Bruxelles
Belgien
books@godts.com
+32 (0)2 6478548
+32 (0)2 6407332

Auktionsarchiv: Los-Nr. 200
21.03.2017
Librairie Henri Godts
Avenue Louise 230
1050 Bruxelles
Belgien
books@godts.com
+32 (0)2 6478548
+32 (0)2 6407332