Auktionsarchiv: Los-Nr. 935

Beschrijving en afbeeldingen van de beste soorten van Appelen en Peeren, meest geacht en zorgvuldigst aangekweekt in Duitschland, in Frankrijk, in Engeland en in de XVII Provintien. Met eene voorreden van Johannes Florentius Martinet - Beschrijving v...

Schätzpreis
800 € - 1.000 €
ca. 919 $ - 1.149 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 935

Schätzpreis
800 € - 1.000 €
ca. 919 $ - 1.149 $
Zuschlagspreis:

KNOOP, J.H.
Amsterdam en Dordrecht
Allart, Holtrop, de Leeuw en Krap
1790
3 dln in één vol. in-folio, viii + 36, [4] + 70, [4] + 87 + [1 blanco + 4] pp. Met 39 uitvouwbare gravures van appels, peren en ander fruit, alle handgekleurd in de tijd. Enkele bleke roestvlekjes. Onafgesneden in half lederen band uit de tijd, hoeken gedeukt, kapitalen en titelvignet gewreven

Auktionsarchiv: Los-Nr. 935
05.10.2018
Auctions Van de Wiele
Groeninge 34
8000 Brugge
Belgien
auctions.vandewiele@proximus.be
+32 (0)50 490769
+32 (0)50 346457

KNOOP, J.H.
Amsterdam en Dordrecht
1790

Auktionsarchiv: Los-Nr. 935
05.10.2018
Auctions Van de Wiele
Groeninge 34
8000 Brugge
Belgien
+32 (0)50 490769
+32 (0)50 346457