KNOOP, J.H.
Amsterdam en Dordrecht
Allart, Holtrop, de Leeuw en Krap
1790
3 dln in één vol. in-folio, viii + 36, [4] + 70, [4] + 87 + [1 blanco + 4] pp. Met 39 uitvouwbare gravures van appels, peren en ander fruit, alle handgekleurd in de tijd. Enkele bleke roestvlekjes. Onafgesneden in half lederen band uit de tijd, hoeken gedeukt, kapitalen en titelvignet gewreven
KNOOP, J.H.
Amsterdam en Dordrecht
1790