KNOOP, J.H.
Amsterdam en Dordrecht
Allart, Holtrop, de Leeuw en Krap
1790
3 dln in één volume in-folio, viii + 36, [4] + 70, [4] + 87 + [1 blanco + 4] pp. Met 39 uitvouwbare gravures van appels, peren en ander fruit, alle handgekleurd in de tijd. Enkele marginale roestvlekjes. Onafgesneden in half lederen band uit de tijd, hoeken gedeukt
KNOOP, J.H.
Amsterdam en Dordrecht
1790