Benjamin Alexandre DeSmit (1812-1885)

Archiv
Schätzpreis: 600 € - 800 €
ca. 678 $ - 904 $
Zuschlagspreis:  n. a.
Los-Nr. 4847, Aufrufe: 117

Benjamin Alexandre DeSmit (1812-1885) Interieur met lezende moeder en dochter [1] paneel, niet ingelijst, gesign. l.o., 1846, 19,5 x 27 cm.

Informationen zur Auktion
Auktionshaus: De Zwaan
Titel: Algemene Kunst- en Antiekveiling 27 maart t/m 9 april 2019 General Art & Antiques Sale 27th March till 9th April 2019
Auktionsdatum: 09.04.2019 - 09.04.2019
Adresse: De Zwaan
Keizersgracht 474
(bij de Leidsestraat)
1017 EG Amsterdam
Niederlande
[email protected] · +31 (0)20 6220447 · +31 (0)20 638 45 76