Belgium - Berlaere] - [ Kasteel en kerk van Berlaere ], Vlaamse school, 16de eeuw. Recto-verso tekeningen, inkt op papier, 15,2 x 17,5 cm; niet gesign. Een hoekje hersteld (sporen van tape aan beide zijden), roestvlekjes, vouwen, etiketje op verso.
Mooie recto-verso tekening van de kerk en het kasteel van Berlaere. Inscriptie bij kasteel : "Caesteel van Berlaer, is ghebrant door de fransen". Herkomst: Paul Eeckhout , veiling Couvreur , Gent.