BELGICANA - LIÈGE] Barthelemi FISEN - Bartholomaei Fisen Leodiensis e Societate Jesu Sancta Legia Romanae Ecclesiae Filia, sive Historiarum Ecclesiae Leodiensis Partes Duae. Liège, Henricum Streel, 1696. 2 parties reliées en un volume in-folio, reliure moderne postérieure, buckram brun, dos originel partiellement remonté (gardes renouvelées).