Beck & Jung (Holger Bäckström & Bo Ljungberg)
1939-1997
Signerad Beck o Ljung och daterad 1971-1973. Numrerad 1/1. Screentryck på plexiglas 61 x 72 cm.
"23".
Signed Beck o Ljung and dated 1971-1973. Numbered 1/1. Screenprint on plexi 61 x 72 cm.
1939-1997
"23".