Bartosz Kokosinski (b. 1984) Bez tytułu, 2008 r. akryl/płótno, 80 x 80 cm sygnowaniy i opisany na odwrociu W 2004 ukończył Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Dąbrowie Górniczej. Dyplom na Wydziale Malarstwa w Pracowni Prof. Andrzeja Bednarczyka, na ASP w Krakowie uzyskał w roku 2009. W 2009 otrzymał też Stypendium Naukowe Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa. W 2010 laureat nagrody kwartalnika "Exit".