Auktionsarchiv: Los-Nr. 15

Bartek Jarmolinski (b. 1975)

Aufrufpreis
Zuschlagspreis:
750 PLN
ca. 229 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 15

Bartek Jarmolinski (b. 1975)

Aufrufpreis
Zuschlagspreis:
750 PLN
ca. 229 $

Bartek Jarmolinski (b. 1975) Autopromocja, 2007 r. akryl/płótno, 100 x 100 cm sygnowany i datowany l.d.: 'B. JARMOLIŃSKI 2007' Ukończył ASP w Łodzi, dyplom w Pracowni Intermedia i Pracowni Rysunku Romany Hałat w 2001 r. Jego prace prezentowane były na ogólnopolskich wystawach malarstwa - Bielska Jesień 2007, Jesienne konfrontacje 2007, Sztuka po godzinach 2008/9, Sexhibicja 2008, Aspekty polska-poland 2008,Transart 2009. Zajmuje się malarstwem, video, obiektem. Prezentowana praca ,,Autopromocja" pokazywana była na wystawach indywidualnych: ,,Relacje"'- Raz Dwa Trzy, Festiwal Dialogu Czterech Kultur, Łódź, 2007; ,,Relacje2" - Galeria Ateneum, Warszawa, 2008; ,,POProgram" -Galeria Zero, Berlin, 2008; ,,Osobowość złożona", Rynek Sztuki, Łódź, 2009 oraz na wystawach zbiorowych: ,,Jesteśmy", BWA, Piotrków Trybunalski, 2008 (publikacja pracy w artykule Moniki Nowakowskiej ,,Znajomi czy przyjaciele?" - Sztuka.pl/2008) oraz ,,Sami o sobie", MGS, Ośrodek Propagandy Sztuki, Łódź, 2007.

Auktionsarchiv: Los-Nr. 15
24.11.2011
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Polen
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600

Auktionsarchiv: Los-Nr. 15
24.11.2011
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Polen
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600