Barbro Östlihn
1930-1995
Signerad Östlihn och daterad -81 a tergo. Olja på duk 44 x 44 cm.
"Parquet d'Honfleur".
Signed Östlihn and dated -81 on verso. Oil on canvas 44 x 44 cm.
Barbro Östlihn
1930-1995
"Parquet d'Honfleur".