Auktionspreisarchiv

Auktion: Auction 10.04.2017
wurde versteigert am: 10. April 2017
Aktuelle Auktionen Auktionspreisarchiv

Balman, Hendricus

Archiv
Schätzpreis: 100 € - 150 €
ca. 107 $ - 160 $
Zuschlagspreis:  n. a.
Los-Nr. 1032, Aufrufe: 6

Balman, Hendricus Gesigneerd Balman, Hendricus 20e eeuw, Schepen voor de kust in de stijl van H W Mesdag, paneel 21,5x28,5 cm

Informationen zur Auktion
Auktionshaus: Derksen Veilingbedrijf
Titel: Auction 10.04.2017
Auktionsdatum: 10.04.2017
Adresse: Derksen Veilingbedrijf
Amsterdamseweg 23
6814 GA Arnhem
Niederlande
[email protected] · +31 (0)26 4421498