BAKSTEEN, Dirk - [Nieuw Licht] , 1940. Ets, 29 x 23 cm; gesign. onderaan rechts; onderaan links ms. gesign. opdracht "Epreuve hors tirage voor Mr. Jan Briers (?) met de gevoelens die hij kent". - [ De twee Appelaars ], 1922. Ets, 19 x 24 cm; gesign. onderaan rechts; onderaan links ms. gesign. opdracht "A Paul Avort à l'occasion de son mariage". Beide ook gesign. bovenaan in de plaat. - [ Gekruiste Christus ], 1933. Droge naald, 12,7 x 7,8 cm; gesign. onderaan rechts. Ingelijst (niet uitgelijst).
Oude bomen voor een oude schuur met in de verte hoeven, vooraan hangt een vrouw de was op met naast zich een kindje. - Gekruisigde Christus zonder lanswonde. Ref. Van Nieuwenhuysen, nr. 158, 34 en 105. Bijgevoegd : Scheyltjens, Carolus - 6 etsen , versch. afmetingen; proefdrukken, gesign. onderaan rechts. Mooie etsjes van bomen en Kempische boerderijen door de leermeester van Dirk Baksteen (9 st.)