BAERTSOEN, Albert [Zicht op sluis en brug]. S.d Ets, 55,5 x 41,5 cm, Japans papier; gesign. in potlood in rechter benedenhoek (gebruind, klein krasje onderaan). Mooie ets van een sluis met openstaande deuren. Bijgevoegd: Id. - [Langs het water], s.d. Ets, x 25,7 cm, gevergeerd papier; niet gesign. (kleine roestvlekjes). Mooie prent van een kanaal of stroompje met huizen in de achtergrond, bomen rechts en een brug over het water. Ref. P. Piron p. : Gent 1866-schilder, etser..., bleef echter vooral de schilder van het Gentse stadsbeeld. (2 st.)