(Aziatica) Schotel
Porseleinen schotel met licht grijze celadon glazuur met daarop blauw witte decoratie.Dai 30 cm (Klein haarlijntje) Hierbij een papkommetje 18e eeuw. Dia 16 cm.
(Aziatica) Schotel