Delen 1-2 (van 3). Ad Peterson (ed.). Amsterdam/ Den Haag, Atheneum/ Bert Bakker/ Polak en Van Gennep, 1968. Beide gebrocheerd, w.v. 1 oblong. Rug met gebruikssporen en illustratie voorplatten sleets, verder goed + Index op De Stijl/ Index of De Stijl. Francis Bach Kolling-Dandrieu/ Jet Sprenkels-ten Horn. Amsterdam, Van Gennep, 1983. Gebrocheerd + La beauté exacte. De Van Gogh à Mondrian. Art Pays-Bas XXe siècle. Parijs, Musée d'Art moderne de la Ville de Paris, 1994. Gebrocheerd - en 7 andere. (totaal 11)