Antonius Bernardus Josephus FLAMENT - Repetitio de rei vindicatione et publiciana in rem actione, quam sub auspiciis ... Emmanuelis ducis Croyi ... pro adipiscendo juris utriusque licentiæ gradu in celeberrimæ Lovaniensis academiæ, publico jurium auditorio, præside ... Philippo van Billoen ... discutiendam proponit die 21. augusti 1772. Antonius Bernard. Jos. Flament Perwanus. Lovanii, Typis Academicis, s.d. [1772?]. Petit in-4, pleine basane, dos lisse fileté (reliure frottée, coiffes arrachées).