Auktionsarchiv: Los-Nr. 416

Antonius Bernardus Josephus FLAMENT

Schätzpreis
Zuschlagspreis:
200 €
ca. 238 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 416

Schätzpreis
Zuschlagspreis:
200 €
ca. 238 $

Antonius Bernardus Josephus FLAMENT - Repetitio de rei vindicatione et publiciana in rem actione, quam sub auspiciis ... Emmanuelis ducis Croyi ... pro adipiscendo juris utriusque licentiæ gradu in celeberrimæ Lovaniensis academiæ, publico jurium auditorio, præside ... Philippo van Billoen ... discutiendam proponit die 21. augusti 1772. Antonius Bernard. Jos. Flament Perwanus. Lovanii, Typis Academicis, s.d. [1772?]. Petit in-4, pleine basane, dos lisse fileté (reliure frottée, coiffes arrachées).

Auktionsarchiv: Los-Nr. 416
16.09.2017
Morel de Westgaver
24 Rue Henri Marichal
1050 Bruxelles
Belgien
evelyne@aemoreldewestgaver.be
+32 (0)2 6402253
+32 (0)2 7062306

Auktionsarchiv: Los-Nr. 416
16.09.2017
Morel de Westgaver
24 Rue Henri Marichal
1050 Bruxelles
Belgien
evelyne@aemoreldewestgaver.be
+32 (0)2 6402253
+32 (0)2 7062306