Ann Wåhlström
1957-?
Signerad Ann Wåhlström och numrerad 1/10. Pigment print 60 x 50 cm.
"Lollipop", 2015.
Signed ann Wåhlström and numbered 1710. Pigment print 60 x 50 cm.
Ann Wåhlström
1957-?
"Lollipop", 2015.