ANETTE HARBOE FLENSBURG Danmark, född 1961 Untitled Signerad och daterad på baksidan Anette Flensburg 2005. Olja på duk, 120 x 180 cm. Signed and dated verso. Oil on canvas. PROVENIENS Galerie Leger, Malmö