Amstel porseleinen dekselterrine op onderschotel beschilderd met korenbloemen, binnenzijde deksel gemerkt met onderglazuur Amstel en onderzijde onderschotel gemerkt met onderglazuur Amstel en ingegrift LZ en B (glazuurbarst aan binnenzijde deksel)