Alicja Wyszogrodzka (ur. 1928) 1957 Projekt tkaniny "Lampy" akwarela, tusz/papier, 49 x 41,5 cm sygnowany i datowany na odwrociu: 'Alicja Gutkowska-Wyszogrodzka | 1968', 'Projekt: Gutkowska Alicja | raportowanie i wykonanie na czysto | Gawrońska Zofia', poniżej pieczęć: 'Instytut Wzornictwa Przemysłowego | Zakład Druku Tkanin | Warszawa, ul. Długa Nr 10 | tel. 6-34-61' oraz dopisek: ' 65/57' Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 67687 Print item sheet Lot number Polish Design - firts lots 11 April 2019, 19